792 311 872

Rady a prevence

Únor 24, 2016 - klinika

Comments are off for this post.

  • Pečujete správně o chrup svého mazlíčka? Zubní kámen a následná paradontóza je jedním z nejčastějších problémů chrupu u psa i kočky. Přijďte si k nám pro radu a na prohlídku.
  • I když si někteří lidé myslí, že „kastrace je proti přírodě“, mnoha zvířatům zachránila či prodloužila život. Kastrace má jak u samic tak i samců svá zdravotní pozitiva a v případě koček snižuje populaci toulavých a nechtěných zvířat. Poradíme Vám a zvážíme klady a zápory operace Vašeho zvířete.
  • Blechy a klíšťata dokáží vaše zvíře pořádně potrápit. Přenášejí různá infekční onemocnění, poškozují kůži a můžou způsobit i alergickou reakci. S blížícím se jarem je důležité psy i kočky preventivně ošetřit proti těmto vnějším parazitům. Existují různé formy boje s ektoparazity, přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější variantu pro vašeho mazlíčka.
  • Máte doma psího nebo kočičího seniora? Tak byste určitě neměli zapomenout na každoroční preventivní prohlídku, která se skládá z klinického vyšetření, vyšetření krve, moče apod. Prevence je v tomto případě velmi důležitá a dokáže včas odhalit počínající onemocnění související s věkem.

Share this article

klinika